Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

7 помилок початківців танцюристів

1 квітня 2014

7 помилок початківців танцюристів

1. Мій стиль повинен бути схожий на тих танцюристів, які вже популярні і відомі.

Це, мабуть, найпоширеніша помилка. Ніколи не з’явиться другий Лінк або другою Ніако, не буде і другого Маджида, а ви стаєте лише копіями, які тішать самолюбство тих людей, під яких ви в закосити. Це дуже уповільнює розвиток.

2. Займатися треба тільки одним стилем, що б бути крутим.

Щоб зрозуміти взаємопроникнення вуличних стилів, бажано, займатися хоча б двома-трьома стилями. Це, звичайно, непросто спочатку, зате дає сильний ривок в розвитку далі.

3. Танцюю з кислою пикою, бо я крутий!

Беземоційні танцюристи – це погано, на них рідко цікаво дивитися і вони рідко можуть зачепити глядача.

& nbsp;

4. Треба придумати свій стиль подачі.

Не треба штучно придумати свій стиль. Він з’явиться тоді, коли ви дозрієте для цього, коли у вас буде достатньо основ і досвіду, коли ви легко будите виражати емоції в танці. Інакше – це трата часу.

5. Стилі не можна змішувати!

Чи хочете ви чи не хочете, але якщо ви займаєтеся 2-мя-3мя стилями елементи одних будуть вплітатися в інші і це нормально і збагачує ваш фристайл, створюючи свою подачу, тому не партесь і просто танцюйте, якщо пре. Але не треба штучно намагатися змішати все на світі – це не працює, якщо ви це не відчуваєте.

6. Я повинен бути номером один!

Одне з найнебезпечніших помилок! У танці немає перших! Перші є на певних заходах і це дуже умовно. Танець – це для душі, це вираз кайфу життя і перетворювати це в показники «перший і найкращий» – це все одно, що займатися спортивним сексом.
Так, є люди, які через брак освіти або інших причин, змушені доводити свою першість постійно, щоб заробляти гроші, давати майстер класи та робити набір в школи інакше їм доведеться реально туго. Але найкраще пам’ятати, що танець – це творчість і прояв любові до музики і головне, що потрібно для нього – це бути правдивим і справжнім! Все інше – умовності. Є танець і є бізнес, пов’язаний з танцями і це трохи різні речі.

7. Навіщо мені шпагат і прес?

Хороший танцюрист повинен підтримувати своє тіло в хорошому стані і чим ви старше, тим це важливіше. В ідеалі, якщо ви заробляєте танцями, то ви повинні бути атлетами. Про це багато хто намагається сперечатися, але тут все логічно – чим більше здібностей у вашого тіла і чим краще воно підготовлено, тим більше всього ви можете показати й вивчити, тим ви працездатніші швидко відновлюється. Тому крім ваших тренувань, приділяйте увагу розтяжці і закачуванні – згодиться.

оригінал: група: Танцювальний центр НЕБО | Навчання танцям |

Прокоментувати