Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Чому я люблю merengue?

22 листопада 2014

Чому я люблю merengue?

Меренге (ісп. merengue) – музичний стиль і танець Домініканської Республіки, що одержав широке поширення в усьому світі. І хоча merengue обійшла майже всі країни світу, вона не перетворилася як salsa на різні форми (Нью-Йорк, Лос-Анджелес, salsa Колумбія), вона залишається музичною іконою та традицією виключно Домініканської Республіки, зберігши при цьому весь національний колорит.
Merengue – це танець почуттів, який не залежить від фігур, що танцюються, і цікавий тим, що поєднує в собі поняття досить суперечливі: високу динамічність рухів і м’яку грайливу сексуальність. Танцюєш, практично не відриваючи ніг від танцполу, інтенсивно рухаючи стегнами, корпусом, плечима, встигаючи спілкуватися з партнером та повною мірою насолоджуєшся танцювальним зв’язком, який виникає між вами.

Можна виділити декілька основних принципів у merengue: круговий малюнок, постійна взаємодія між партнерами, імпровізація і веселий настрій. Цей танець незмінно викличе посмішку і змусить піти на танцпол навіть самих сором’язливих новачків, так як його кроки прості, а мелодія нехитра.

У музики merengue особливий характер – це завжди теплий і позитивний мотив, що дає відчуття легкості і з перших акордів створює атмосферу свята! Правильно обрана музика розчиняє в собі — дозволяє відчути настрій, емоції, які музиканти намагалися передати; це легко відтворюється під час танцю. Танок починається з повільного виходу пари, потім танцюючі прискорюються, а легкий флірт поступово переходить у пристрасть. Те, як вправно рухаються партнери, не затримуючись на одному місці, встигаючи при цьому тісно контактувати в танці і веселитися – справді захоплює!
Merengue – чуттєвий і релаксуючий танець, невід’ємним елементом якого є імпровізація, тому не обов’язково бути в ньому епатажним або повторювати якісь заучені рухи. Достатньо природних і невимушених рухів і Ви отримаєте безмежне задоволення!
А ще, іноді, навіть йдучи вулицею ти ловиш себе на тому, що йдеш кроком merengue, сексуально погойдуючи сідницями, і коли це розумієш, мимоволі посміхаєшся – це і є життя з merengue. З ним навіть звичайний день стає кольоровим і веселим.

50 Cent — In Da Club (Merengue Mix)

Спробуйте і Вам обов’язково сподобається!!!

Автор: Аня Кушнірова

Прокоментувати