Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Бачата

salsa_bachata_2016

 

БАЧАТА (bachata): танець родом з Домініканської Республіки — дуже інтимний та еротичний з простою хореографією. Все частіше розділяють бачату на bachata dominicana, bachata sensual (або ще називають її traditional bachata) та bachata moderna.

Bachata dominicana: Історично оригінальний стиль танцю. Характеризується часто швидким темпом і достатньо складною роботою ніг. Обертів не так багато, зате багато відкритої позиції, рухів стегнами і обігрування ритмів рухами ніг.
Бачата малює музику, так говорять самі домініканці, пісня творить настрій, рухи доповнюють малюнок… Що може бути кращим, ніж те, коли ти в танці можеш повністю показати, розкрити свої емоції! Саме домініканська бачата дає можливість поставити потрібний акцент і підкреслити його. Ніжність, пристрасть, любов, романтика, флірт, трепетні почуття – це все вдало поєднується в одному танці..

Bachata sensual (або ще називають її traditional bachata): “європейський” варіант бачати. Він більш простий у виконанні, танцюється під музику зі спокійний темпом (bachata romantica), як правило, в близькій позиції, роблячи акцент на рух стегон. В цьому стилі бачати все частіше виконують багато обертів, навіть зустрічаються підтримки, а ось футборки використувуються дуже рідко.

Bachata moderna: це стиль бачати, який з`явився на базі класичної бачати з елементами інших танців. Якщо такі впливи стилів дуже значні, то можна говорити про цілі підвиди, зокрема: бачатанго (bachatango: бачата і танго), кранкчата (crunckchata,: бачата та хіп-хоп), а також urban bachata, бачатон (bachaton: бачата і реггетон), бачата-фьюжн (bachata fusion) тощо. Всі ці підвиди використовуються здебільшого для того, щоб урізноманітнити свій танець бачати або в якості елементів шоу бачати.

Bachata Heightz — Contra El Mundo (бачата).

Bachata Kukly BAILANDO (SALSAMAYOVKA 2015)

Bachata
Bachata Ляльки (BAILANDO Birthday Party)