Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Танці, по суті, це і є життя!

7 лютого 2017

Танці, по суті, це і є життя!

Сергій є одним із співзасновників (разом з Анею Кушніровою) школи танців Bailando. Чому школа називається саме так? Як Сергію вдається поєднувати сімейне життя і танці? Роботу і хобі? Які критерії в танцях для нього важливі, а які — неприпустимі? Як він ставиться до критики? Чи нормальним є відмовляти у танці? Про це йтиметься у даній розмові.

            Якби я не був викладачем і не мав своєї школи, то, мабуть, продовжував би танцювати…

                                   Якщо людина не знає бази, то вона не знає танцю

Намагаюсь у будь-який вільний момент приділяти увагу сім’ї, бо вона на першому місці. А танці — це інша паралель, яка іноді перетинається з родинним життям, яким, звичайно, жертвувати не можна.

Краще почати, навіть якщо сумніваєшся, але хочеш. А коли просто подумаєш і нічого не робиш, то воно все просто забувається. Час пройде, потім ти про це згадаєш, а може і ні.

Обираючи назву передумали з Аньою (Аня Кушнірова) купу варіантів, але якось не могли на чомусь зупинитися. Хотілось щось таке щоб асоціювалося з танцями. Одним з варіантів було слово “BAILANDО” (з ісп. – танцюючи), яке нам обом сподобалось. Пізніше до “BAILANDО” придумали гасло «Смакуй життя танцюючи!»

Автор: Руслан Скришевський

Прокоментувати