Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Форро

ФОРРО (forro) – це напрямок бразильської музики та парний танець. Танцюється в парах, дуже близько один до одного. Ведення відбувається всім тілом і витримується африканська традиція закритих стегон. Дівчина танцює без підборів, на носочках, від цього танець набуває особливої ніжності. Малюнок танцю формується в залежності від вашого темпераменту, музики, часу та місця.

Слово «forro» вимовляють з ніжним воркуючим «ррр», злегка гаркавлячи для більшого чарівності та дотримання правил португальської мови. Дослівно це слово не перевести, але є кілька версій його походження. Традиційне форро – forro pe-de-serra грають на трьох інструментах: музичному трикутнику, мідному барабані – «зубумбе» (назва його відображає звуки, які він видає, щось на зразок za-boom-bah!) та акордеоні, розкішне звучання якого робить форро легко впізнаваним з сотень музичних стилів.

Чоловік правою рукою обіймає жінку, міцно притискаючи до себе, а лівою тримає її долоню, іноді також притискаючи її до своїх грудей. Дуже важливий момент – стегна. У них вся сіль форро: стегнами чоловік веде свою партнерку і задає напрямок руху. Як і в інших танцях, чоловік вважається провідним, але бразильські пані вельми примхливий – можуть погодитися з наступним поворотом, а можуть запропонувати свій. Жінка в форро не підкоряється, вона погоджується. Тому форро і виглядає дуже живим, природним, емоційним. Воно як діалог, як суперечка або примирення, з’ясування відносин або мирна ніжна бесіда. Бразильці порівнюють форро з погойдуванням морських хвиль. «Шшшшшш …» – два маленьких кроки управо, «шшшш …» – два вліво, повна довіра і розслабленість – ось і весь нехитрий танець.

Кажуть, для того, щоб бути щасливим, потрібно обіймати не менше 5-ти людей в день. Форро — чудовий засіб бути щасливим! Приходьте і переконайтесь у цьому!

Ритм шочі (xote) Swing de palha — Toque Xote.

 

 

Forro (BAILANDO Birthday Party)

Семінар по форро (BAILANDO)

Forro night in Kiev (Оля та Сергій – BAILANDO)

BAILANDO dance menu