Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

«Гавана – не просто місто, це ще й стан душі!» (я)))

22 листопада 2014

«Гавана – не просто місто, це ще й стан душі!» (я)))

І так спочатку те, що в «книжках пишуть»:
«Гавана (ісп. La Habana, повністю San Cristóbal de La Habana) – столиця Республіки Куба. Гавана є однією з найкрасивіших острівних столиць світу. Перше поселення на території Гавани було засновано іспанцями в 1519 році.

Habana2011-2Habana2011-3

Міський комплекс був визнаний ЮНЕСКО (UNESCO) “Надбанням людства”. Гавана – дуже мальовниче місто, де древня архітектура є сусідами з сучасними будівлями.
Найвідоміші пам’яток Гавани: набережна Малекон, комплекс фортечних будівель XVIII століття – Ла-Кабанья, зміцнення Ла-Пунта, фортеця Ель Морро, найстаріший кам’яний форт в Америці Ла-Фуерса, Кафедральний собор Гавани, будівля парламенту Куби – Капітолій Гавани, площа Пласа- де-Армас, Великий театр Гавани, Музей Революції, одна з найстаріших церква Сан-Франсиско-дель-хаба, Храм Казанської ікони Божої Матері.

Habana2011-4Habana2011-5

Гавана дивовижне місто, обласканий тропічним сонцем і вітрами давноминулих часів. Він яскраво відображає всю багатющу історію свого веселого і дотепного народу, безжурного і невичерпного на жарти та пісні, артистичного в музиці і танці.

Майже у всіх ресторанах або місцях для відпочинку грає музика, можна потанцювати і в приміщеннях, і просто на вулиці. Особливо багато подібних пропозицій на набережній гавані Малекон. Так само потанцювати можна, наприклад, в Casa de la musica Habana, Macumba Habana, La Casa de la Trova на calle San Lazaro.

Habana2011-6Habana2011-7

“Це найпрекрасніша земля, яку бачили очі людські”, – сказав Христофор Колумб, який висадився на острові Куба більше 500 років тому. “Прекрасна Гавана”, – так називають в наші дні кубинці свою столицю.”
Від себе хочеться сказати, що Гавана – місто, в який неможливо не закохатися! Його вуличками хочеться ходити годинами, а то і цілодобово. Тут весело і душевно, а головне – тебе не перестає залишати відчуття свята. Яскраві одягу, посмішки, чудова архітектура, прекрасна музика і краса навколо … Місто за секунди стає твоїм настроєм!

Habana2011-8Habana2011-9

І нехай тут давно не танцюють на кожній вулиці – це не робить його менш яскравим і романтичним. Головне не їхати до Гавани з «закладеної картинкою» в голові, а насолоджуватися всім, що побачиш. Для себе я вирішила, що вся справа в повітрі, там дихається на повні груди!

Habana2011-10Habana2011-11

Не дарма кажуть, що жителі Гавани – господарі цього дивного світу. Вони люблять музику і свята, застілля і спілкування з друзями. Їхнє щире чарівність і невимушеність у спілкуванні є гарантією того, що перебування в Гавані стане незабутній для мандрівника з будь-якого куточка планети.
І я не була винятком, але це мене абсолютно не бентежить!

Автор: Аня Кушнірова

Прокоментувати