Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Хорхе Ізальгес Камагуей (Jorge Camaguey)

24 липня 2017

Хорхе Ізальгес Камагуей  (Jorge Camaguey)

Цього разу ми хочемо розповісти про одного з наших фаворитів в касіно – Jorge Camaguey!

Хорхе Ізальгес Камагуей  (Jorge Camaguey) народився на Кубі.

Почав займатися музикою та танцями в досить ранньому віці. При цьому поєднував заняття по класичним танцям (Cha-Cha-Cha, Son, Mambo тощо) з вуличними виступами і конкурсами по Rueda de Casino  та Hip-Hop.

Коли Хорхе було 20 років, він разом з друзями створив Балет народного танцю провінції Камагуей (Ballet Folklórico de Camagüey)  і починав виступати як професійний танцюрист і хореограф. У цей період в ньому відкрилася справжня пристрасть до румби, афро, кубинських танців. Саме їх сила і виразність сформували його подальший стиль танцю Guaguancó-Son.

У 1997 р Хорхе переїхав до Європи, де став знаменитий під псевдонімом «Камагуей», і почав професійну кар’єру викладача. Він брав активну участь у створенні нових сальса-шкіл і танцювальних труп, поєднуючи викладання в Барселоні з відкритими семінарами в Німеччині, Великобританії, Ірландії, Швейцарії та Франції, Східній Європі і Росії.  Талановитий і енергійний, він недовго залишався в тіні і незабаром його запрошують зніматися на іспанському телебаченні, а також в рекламних роликах компаній Coca Cola, Mango, різних відеокліпах: Джона Секади (John Secada), Девида Сівєри (David Civera), Фанхіі де Міреллі (Fangia de Mirelli), Габіно Пампіні (Gabino Pampini) тощо.

Постійно розширюючи межі своєї діяльності, Хорхе стає арт-директором і хореографом в Orquesta “Salsa de Reyes” (Іспанія), одночасно формуючи власний танцювальний колектив “Son de Azucar”.

Хорхе – це професіонал, відомий у всьому світі. Його кредо: «Отримуй задоволення від усього, що робиш!». Його семінари – це шоу і свято, наповнені божевільною енергетикою кубинських танцювальних ритмів і оригінальною хореографією. Побувавши на них хоча б раз хочеться насолоджуватись цими емоціями знову і знову!

jorge_camaguey

Також з часом Хорхе стає відомим і  у Польщі, Хорватії, Україні, Білорусії. Він активно сприяє поширенню кубинської танцювальної культури в країнах Східної Європи, незмінно доводячи, що неважливо в якому стилі ти танцюєш, головне, саме бажання танцювати.

Його стиль має чіткі форми, але не має кордонів. Його танець – це суміш, здавалося б, непоєднуваних інгредієнтів, але все це виглядає так природньо!

 «У танці я божевільний, але коли викладаю, включаю мізки» (Хорхе)

За матеріалами з інтернету

Прокоментувати