Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Кізомба БУМ 2014 розпочався!

19 червня 2014

Кізомба БУМ 2014 розпочався!

САЛЬСА В УКРАЇНІ, КІЗОМБА БУМ 2014 РОЗПОЧАВСЯ!

Наскільки популярний танець сальса в Україні сьогодні?

Все нові й нові танці з’являються в нашому житті. Однозначно, людині який небайдужий до танців і живе на Україні особливо завжди хочеться чогось нового, свіжого, надихаючого душу і тіло. Особливо нас надихають багато яскраві проекти на телебаченні, які так і чіпають нашу душу за живе. І часто багатьом з нас так і хочеться схопитися з м’якого приємного і комфортного дивана і сказати, а завтра і я піду вчитися танців!

Яким звичайно доведеться подумати вже завтра, бо сьогодні пора спати, але от завтра на роботі я точно вирішу, куди мені піти, на які танці, напрямок, в яку школу і так далі. Іноді це нічим так і не закінчується, часто ми починаємо займатися і кидаємо, як багато чого в житті так і не довівши до логічного кінця, а хтось все ж підкорює нові вершини і не тільки вивчає один танець, а й успішно підкорює наступний і ще і ще. Таким чином переходячи з категорії не успішних людей в протилежну.

Сальса в Україні вже більше п’ятнадцяти років захоплює серця багатьох шанувальників латиноамериканських танців. Сальса бум в Україні напевно вже пройшов, звичайно ніхто сальсу не відміняв і вона все також популярна. Перші покоління сальсерос підросли, можливо малість виросли з сальси, можна і так сказати, але їм на зміну приходять нові обличчя і таланти нашої української сальси. Сьогодні можна з великою впевненістю сказати, що сальса в Україні це класика сальсотек або просто класика жанру.

Але час іде і ми, люди які не стоїмо на місці, як і Ви дорогий читач цих рядків, рухаємося далі, розвиваємося і прогресуємо. На сьогоднішній день, буду лукавити, якщо скажу, що це день завтрашній, нове віяння або ж новий танець почав підкорювати простори не тільки Сальсатеки України, Києва та інших великих міст країни.

І не буду не прав, якщо це не кізомба, так саме кізомба на поточний день, або навіть нинішній рік 2014 б’є всі рекорди по популярності. Кізомба не тільки більш спокійна і чуттєва, але і не менш витончена і ніжна у виконанні. Кізомба в Україні не з’явилася сьогодні, це не новинка ринку латиноамериканських танців в Україні, але воістину популярна вона дійсно стала в цьому році. На танцювальному ринку України не тільки з’явилося маса шкіл активно просувають, що популяризують і рекламують уроки кізомби, а й пропонують майстер класи для корпоративів, індивідуальні танцювальні уроки, постановки з виконанням кізомби і тп. Ні я не обмовився, все так і є, можливо, в деяких регіонах нашої єдиної країни досі крім сальси нічого і немає, але це, більшою мірою, тимчасово.

Кізомба прийде і до Вас, і цьому є ще багато причин. Так скажімо кізомбу танцювати значно легше ніж сальсу. Ритм в кізомбе спокійніше, мелодичнее, танець граціозніше, парі немає необхідності літати по паркету в піруетах у відмінності від сальси, ви не будете так сильно втомлюватися, що буде особливою перевагою для людей у віці, не будете так сильно потіти під час танцю. А адже для багатьох з нас особливо не сильно знайомих один одному танцюристів не так вже й приємно липнути собою прекрасним або прекрасною до незнайомої людини, чого в нашій улюбленій сальси ніяк не уникнути. Ось лише кілька простих доводів на користь кізомби, яка ось тільки тільки починає жити не тільки на наших жовто-блакитних просторах країни, а й в усьому світі, стаючи все більш і більш розкрученої і популярної. Навчитися танцювати кізомбу не складно, особливо якщо танцюрист володіє базовими знаннями танців, наприклад все тієї ж сальса касино. Пройде декілька місяців занять і ви вже будете борознити лакове покриття танцполу у всій красі!

Кізомба запрошує Вас в казку танцю вже сьогодні!

Автор: Саша Скайуокер

Прокоментувати