Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Кізомба

-0atOvv3Vkc

КІЗОМБА (kizomba), що бере свій початок в Анголі, є одним з найпопулярніших жанрів танцю і музики. Вона являє собою суміш традиційної ангольської Семби і домініканської Меренге. Кізомба помилково плутають з зуком, оскільки темпи дуже схожі. Танець Кізомба дуже чуттєвий і романтичний.

Кізомба – танець не “для глядачів” і там дуже багато ледь вловимих імпульсів, ігри з вагою і відчуттями всередині пари. Зробити купу кроків не так складно, складно зробити це смачним, приємним, теплим для того з ким танцюєш. У Кізомбі дівчата часто танцюють із закритими очима саме через те, що це дуже приємно…

Танець Semba (семба) дуже яскравий, ритмічний, задерикуватий. Партнерка в танці вільна, весела, грайлива, їй дуже хочеться сподобатися. Партнер в сембі заграє з партнеркою, оцінює її, жартує над нею. Справжня гра, де спілкування один з одним, обігрування музики і жарти вплітаються в божевільну по своїй енергетиці музику.
В даний час в залежності від музики і настрою танцюристи схиляються або до більш традиційної семби, або до семби з шоу елементами. Але частіше сучасні партнери люблять комбінувати ці дві речі в одному танці. Як би там не було, семба – танець-гра, що носить жартівливий характер. Партнер сміливо веде свою партнерку в ритми музики, але завжди намагається пожартувати над нею, покривлятися на публіку і зобразити із себе деяке нагадування різних тварин. Додайте до цього веселу музику, гарний настрій і цей танок назавжди підкорить Ваше серце.

Tarraxinha (тарашинья) – танець пристрасті:)

Тарашинья – це дитина, Кізомба – мама, а Семба – тато, – так говорить Боніфачо Ауріо (Bonifácio Aurio), найвідоміший ангольський танцюрист.

Tarraxinha – це парний танець, ну або танцювальний стиль – кому як завгодно. У танці присутній дуже близький контакт танцюючих. «Обличчям тарашиньї» безумовно є попа партнерки – саме вона витворяє всі ті неймовірно прекрасні фігури, за які тарашинью люблять і поважають. Той факт, що в танці присутнє ще і ведіння партнера часто залишається за кадром. Як, власне, і сама наявність партнера;)

У більшості своїй тарашинья використовується як прикраса кізомби. Особливо доречно танцювати тарашинью під музику з посиленими битами. Але тут важливо не перестаратися з «попопіруетамі» партнерки, тому як тоді це буде не танець, а акробатичне дійство і ніякого задоволення та естетичної краси ми не отримаємо.

У танцювальному світі ще зустрічається поділ тарашиньї на «love tarraxinha» і «sex tarraxinha». Останнє сміливо можна прирівняти до «попопіруетів» і всяких сексуально спрямованих, але красивих рухів партнерів, а love tarraxinha – це прикраси танцю, коли партнери за допомогою ледве вловимих імпульсів легко рухають тілами стоячи на місці. Найчастіше «лав тарашінью» ми використовуємо в моментах, де немає біта, вступах до музичних композицій, легкому програші.

Stony-Danca-Kizomba–Kizomba-2013

 

Наша підготовка до first Kizomba flashmob in Kiev & Ukraine

Danco Contigo kizomba
Наш МК по KIZOMBA 25/01/2015 (перша частина)
Аutumn Kizomba project (BAILANDO)
Уроки Кізомби