Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Меренге

МЕРЕНГЕ (merengue) — свою назву цей танець запозичив з французької кулінарії, в якій «меренге» позначає тістечко із збитих вершків. Це енергійний парний танець Домініканської Республіки, рухи якого носять легкий еротичний характер; в цьому танці дуже важливий елемент флірту та імпровізації. Меренге можна танцювати як у парі, так і соло. Захоплює в ній перш за все легкість і веселість. Коли грає ця музика дуже важко залишатися на місці! Імпровізувати в танці можна скільки завгодно, єдина вимога — не вибиватися з ритму. Меренге – чуттєвий і релаксуючий танець, тому не обов’язково бути в ньому епатажним або повторювати якісь заучені рухи. З ним навіть звичайний день стає кольоровим і веселим!

Merengue – це танець почуттів, який не залежить від фігур, що танцюються, і цікавий тим, що поєднує в собі поняття досить суперечливі: високу динамічність рухів і м’яку грайливу сексуальність. Танцюєш, практично не відриваючи ніг від танцполу, інтенсивно рухаючи стегнами, корпусом, плечима, встигаючи спілкуватися з партнером та повною мірою насолоджуєшся танцювальним зв’язком, який виникає між вами.

Можна виділити декілька основних принципів у merengue: круговий малюнок, постійна взаємодія між партнерами, імпровізація і веселий настрій. Цей танець незмінно викличе посмішку і змусить піти на танцпол навіть самих сором’язливих новачків, так як його кроки прості, а мелодія не хитра.

Kola-Loka-El-Cachito

Merengue — це весело!
BAILANDO dance menu