Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Tanja «La Alemana» і Jorge «Ataca»

27 червня 2017

Tanja «La Alemana» і Jorge «Ataca»

Коли говорять про Атаку і Алеману, то перше, що нам згадується – це одне з їх перших відео, яке «порвало» простори інтернету, набравши купу переглядів, зробивши їх шалено популярними: https://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA
Багато хто захотів танцювати бачату саме завдяки ним! І от що ми знаємо про них:
Tanja «La Alemana» Kensinger – народилась в Німеччині, хоча часто її плутають з латиноамериканкою. Танцює з 3 років. Починала танцювати сальсу у 2005, викладати її у 2006. А вже з 2008 почався її шлях у бачаті. На одній з вечірок вона познайомилась з Jorge « Ataca» Burgos і вони почали зустрічатись.
Jorge «Ataca» Burgos народився в Пуерто-Ріко. Все життя грав у бейсбол, однак у 2006 познайомився з сальсою, яка захопила його своєю енергетикою. Почав стрімко розвиватися в цьому напрямку і дуже швидко став її викладати. Через два роки познайомився з бачатою (завдяки Тані, яка запропонувала зробити номер під бачату).
https://www.youtube.com/watch?v=_nVzDSvv9bw
В Орландо вони виступили разом з бачатою. Це був настільки успішний виступ, що вони вирішили розвиватися в цьому напрямку. А вищезгадане відео дало поштовх для подорожей Атаки і Алемани і викладання і різних країнах. Куди їх стали залюбки запрошувати більше і більше. Їх фірмові танцювальні стилі – Кранкчата (Сrunkchata) і Тач бачата (Touch Bachata).
Разом вони заснували свою танцювальну команду «Island Touch Dance». Зараз її філіали є в 13 містах – Атланті, Бермуді, Бостоні, Чікаго, Вашингтоні, Рио-Гальегосе, Хьюстоні, Лос-Анджелесі, Мілуокі, Нью-Йорці, Нью-Джерсі, Ріно, Сент-Луїсі.
Таня вважає, що впевненість в собі, а не лише техніка – це запорука жіночності та сексуальності. А Хорхе говорить, що не дивлячись на різні стилі і бажання викладачів, потрібно залишатись самими собою в танці і тільки тоді все буде природньо.
https://www.youtube.com/watch?v=MF7FHbuxKEs
За матеріалами з інтернету.

sif-ynxuc_8

Прокоментувати