Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Анна Кушнірова

Анна Кушнірова

 – засновник і керівник школи «BAILANDO»

З дитинства займалася різними видами танців (балет, бальні танці, народні, хіп-хоп, фрістайл), доки в 2007 році не пізнала латину, яка заполонила її серце своєю енергійністю, емоційністю та чуттєвістю.

Приймала участь у концертних програмах різного рівня – від шкільних подій до всеукраїнських заходів. Разом з танцювальним колективом була призером та учасником різних конкурсів (зокрема, «Зірки на сцену»).
Анна є хореографом багатьох постановок та проектів, суддею на конкурсах, її учні ставали переможцями на різних конкурсах, а деякі вже й самі стали викладачами.

Вона постійний учасник місцевих та міжнародних фестивалів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних занять з провідними інструкторами світу. Перед тим, як почати викладати сальсу, Аня відвідала Кубу, щоб перейняти танець від носіїв культури і насититись неперевершеною атмосферою країни. Одна з перших почала розвивати танець Кізомба у Києві.
Відчуває танець душею і здатна якнайточніше передати його суть, заряджає енергією та позитивом. Поряд з нею навіть недосвідчений партнер відчуває себе справжнім майстром.

Завжди сповнена ідеями та креативним баченням, що яскраво відтворюється в поставлених номерах.

Вона не може робити щось в пів сили, завжди на максимумі: максимум емоцій, максимум переживань, максимум віддачі.
Вважає, що опановувати техніку важливо, однак у танці необхідно забувати про неї і бути природними!
Спеціалізація: Salsa Casino, Kizomba, Bachata, Merengue, Tarraxinha, Cha-cha-cha, Son, Semba, Reggaeton

Навчалась:  Jorge Camaguey (Cuba), Diana Rodriguez(Cuba), Rafael Baro (Cuba), Amado y Isel (Cuba), FradyClan (Cuba), Juan Jose Ortiz (Cuba), Hector Oviedo (Cuba), Alain Morales & Yuliet Estrada, Ozlem & Diego (Turkey/Italy), Solangel Fernandez (Cuba), Yorgenis Danger Garcia (Yo Yo), Luis Vazquez (Mexico), Wilmer Najarro (Cuba), Niurka Aguero (Cuba), Inaki Fernandez (España), Korke y Judith (Spain),  Fabian & Nicolina (Sweden),

Afrolatin Connection (Portugal), Nemanja &Laura (Estonia), Enah & Carolina (France), Morenasso & Anais (France), Tony Pirata & Sophie Fox (Portugal), Ozy Shyne (France), Andrei Zhulid & Kristina Shatalova (Belarus), Antonis & Haroula (Greece).