Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Важливість гігієни в танці

7 червня 2014

Важливість гігієни в танці

Літо – чудова пора! Стільки всього можна встигнути зробити, адже день такий довгий! Зазвичай саме на літо багато хто будує грандіозні плани і намічає різні заходи!

Танцювати, коли на вулиці тепло і сонячно, набагато приємніше! Адже можна це робити частіше і не тільки в приміщенні.

Саме в розпал літа хочеться підняти дуже делікатну тему: «Важливість Вашої гігієни в танці …». Якщо хтось подумає про те, що гігієна важлива не тільки в танці – сперечатися не будемо, але в танці важливість її зростає, адже окрім усього іншого танець – це ще й навантаження.

Танець – це спілкування! Для того, щоб отримувати задоволення від такого спілкування дуже важливо відчувати себе приємно і комфортно. Одяг, обраний Вами для танцю – це Ваша справа, але якщо він охайний і добре пахне – це плюс Вам і комфорт для оточуючих.

Кілька перевірених підказок, які дозволять зберегти хороше ставлення, власне здоров’я та почуття комфорту поруч з Вами:

  1. Прийняти душ перед заняттям або походом на вечірку! Звичайно ж – це ідеальний варіант, але якщо здійснити його ніяк не вийде, то засмучуватися не варто, адже в наш час є й інші способи підтримувати свіжість. Про те, що приймати душ після заняття або вечірки треба в обов’язковому порядку, думаю нагадувати не варто.
  2. Вологі серветки – це відмінний засіб, щоб освіжитися, якщо поруч немає душу. Звичайно, добре б, щоб вони були якісні і не сильно ароматизовані, інакше можна все зіпсувати і навіть нашкодити собі.
  3. Використовуйте антиперспірант тривалої дії. Однак не забувайте, що вашому партнеру може не сподобатися специфічний запах парфумерії. Намагайтеся вибирати засоби без ароматів, які не залишають плям на одязі.
  4. Танцювальний одяг має бути свіжим! Кращий спосіб – завжди носити з собою змінний одяг, як на заняття, так і на можливі вечірки. Якщо Ви живете в ритмі танцю, то Вам не складно передбачити бажання потанцювати. Обов’язково по приходу додому одразу періть танцювальний одяг, навіть якщо Вам здається, що він ще свіжий. Адже органи нюху у кожного по-різному сприймають запахи. Крім того, носіть зручний одяг, який Вас не стягує і не сковує.
  5. За танцювальним взуттям так само необхідно наглядати після кожного заняття. Для цього не обов’язково мити його кожного раз після заняття. Досить просто викласти його з тренувальної сумки для просушування, а також використовувати дезодорант для взуття. Краще за все не взувати кожен день одне й теж взуття, навіть якщо воно шалено зручне – бажано міняти його.
  6. На занятті не завадить носити з собою рушник (свіжий).
  7. Шкідливі звички – це, звичайно, справа особиста. Але повірте, нікому не сподобається запах тютюну і алкоголю з рота партнера. Крім того, намагайтеся уникати сильно пахнучої їжі перед танцем. Чисті зуби і нейтральна жувальна гумка (бажано не під час танцю) – запорука приємного танцю.
  8. Не використовуйте занадто концентровану парфумерію – вона запах не тільки не вбиває, а найчастіше тільки посилює, тим більше, коли в одному залі змішуються запахи всіх людей. Повторимося: смаки на запахи у всіх різні – побережіть нюх партнера.
  9. Милі дами, в косметиці важлива помірність (особливо влітку). Якщо не хочете обійтися без косметики, то використовуйте стійкий макіяж, яка не розпливеться в процесі танцю.
  10. Прикраси – це яскраво і здорово! Але на заняттях краще позбавлятися від великих прикрас, годинників, які можуть нашкодити партнеру. Вони часто під впливом вологи окислюються і залишають сліди на одязі, тілі, а також залишають мікротравми.

Ось начебто і все, що хотілося сказати! Начебто все просто і легко.

Поважайте один одного і пам’ятайте: щоб гарно танцювати і отримувати від цього задоволення – потрібно бути красивим у всьому!

Автор: Аня Кушнірова

Прокоментувати