Наші телефони:

(066) 381-48-87

(063) 194-90-57

(097) 467-78-37

Відмовки від занять і як з ними боротися!

22 листопада 2014

Відмовки від занять і як з ними боротися!

Відмовка № 1 – Я так втомилася.
Для виробництва енергії теж потрібна енергія, тому якщо в даний момент ти відчуваєш себе втомленою, навіть коротка 10-хвилинна прогулянка змусить кров рухатися швидше і підвищить енергетичний рівень організму на наступні, як мінімум, дві години. А регулярні заняття танцями допомагають поліпшити сон, то є ти будеш почувати себе більш енергійною протягом дня. Так, результати деяких досліджень показують, що заняття фізичною активністю здатні нормалізувати цикли сну, тобто ти будеш швидше засипати, міцніше спати і прокидатися відпочила. Ранкове тренування – а не чашка кави – ось секрет працездатності протягом усього дня!

Відмовка № 2 – У мене немає часу.
Вимкни на півгодини комп’ютер і в цей час позайматися танцями (нехай навіть просто вдома). На відміну від лежання на дивані, фізичні вправи зміцнюють м’язи, спалюють жир, зменшують рівень холестерину і знижують ризик розвитку діабету і захворювань серцево-судинної системи.
При бажанні годинку на протязі дня викроїти можна, наприклад, якщо відмовитися від спілкування в соціальних мережах, перегляду чергового серіалу або «висіння» на телефоні.
Забувши про декілька таких «справах», ти отримаєш не одну годину вільного часу щодня. Часу, який можна витратити на танці!

Відмовка № 3 – Я не можу собі дозволити абонемент в школу танців.
Так, в танцювальній студії можна проводити ефективні тренування, але для занять багато грошей не треба. Можна або купити абонемент в недорогу студію (хіба тобі потрібні всі ті химерні тренажери, якими напханий фітнес-клуб?), Або займатися в домашніх умовах безкоштовно за допомогою відео.
Заняття вдома усувають ще одну потенційну відмовку – погоду;)

Відмовка № 4 – Я соромлюся своєї фізичної форми.
Якраз і потрібно відвідувати танцзал, якщо тобі щось не подобається в своїй фізичній формі. Пари зручних легінси та нової футболки вистачить надовго. І відчувати себе в них ти будеш більш впевнено. Часто на заняття надягають мішкуваті (на розмір більше) штани і футболки для більшої зручності, але в них ти будеш здаватися трохи більше, тому радимо підбирати такий одяг для танців, яка буде якраз в пору.
І пам’ятай: кожна людина прийшла в зал зі своїми цілями і кожному потрібно з чогось починати. Ти можеш соромитися оточуючих, але, швидше за все, їм немає до тебе абсолютно ніякого діла. А якщо хтось і зверне на тебе увагу, то тільки заради того, щоб дати пораду, як швидше досягти своєї мрії!

Відмовка № 5 – У мене депресія.
В результаті проведеного дослідження було встановлено, що після 12 тижнів занять фітнесом і танцями близько 90% людей похилого віку, що були у стані глибокої депресії, виходять з нього. Всього 20 хвилин занять підвищують в організмі рівень гормонів щастя, від чого людина починає відчувати себе набагато краще і більш енергійним. Тобто фізичні вправи, насправді, піднімають настрій, навіть якщо до початку тренування ти відчувала себе вкрай погано.

Відмовка №6 – Я дуже хочу танцювати, але у мене нічого не виходить.
Танці – це не завжди так просто, як здається з першого погляду. Йде багато часу і сил, щоб чогось навчитися. Головне ніколи не здаватися. Ми вдосконалюємо свої навички все життя і все, що нам потрібно, щоб танцювати це БАГАТО танцювати. У будь-якому адже справі потрібно зусилля і практика і все вийде.

Відмовка №7 – Я дуже хочу займатися, але я ще займаюся в’язанням і час збігається, тому ніяк не вийде ходити до вас.
Іноді нам доводиться вибирати, щось одне. Якщо не виходить поєднувати кілька справ завжди віддається перевагу більш пріоритетному заняттю. Але знову ж, вихід знайти можна. Наприклад, індивідуальне заняття у зручний для вас час. Чим не варіант? Головне і правда цього захотіти і час обов’язково знайдеться!

Відмовка №8 – Я прийду до вас з наступного набору. Зараз вже напевно пізно занадто.
Ніколи не пізно починати. І краще не відкладати своє нове життя на початок зими, літа, осені, року, семестру. Навіщо шукати якусь відправну точку? На танці приходять люди абсолютно різних рівнів підготовки та прекрасно танцюють в одному залі. Просто у когось в силу більшого запасу рухів і досвіду це виходить красивіше і цікавіше. Тому починайте танцювати тоді, коли хочеться, а не за календарем.

Відмовка №9 – Я боюся, що з мене будуть сміятися.
Хлопці, не будьте так наївні. Якби на танці ходили один з одного сміятися – це був би квн. Кожен хто прийшов дивиться на себе і вчиться для себе, тому йому зовсім не до того, щоб на когось там дивитися, а тим більше сміятися … Будьте впевненіше (к стати танці вчать і цьому теж;)

І це ще не всі можливі відмовки …. Краще будь-яких відмовок: танцюйте !!! і Ви точно будете на багато щасливіше;)

За матеріалами з нету …

Прокоментувати